KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Objekt 14449003

nr 1444 9003

Gary Stephan

(f. 1942), USA

"Untitled", 1970-tal. Objekt i trä med målade geometriska figurer. Signerad a tergo. Ca: 122x244 cm, oramad

Gary Stephan, amerikansk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

onsdag 26 januari 2022
kl 04:21:05

Gary Stephan

Läs mer om Gary Stephan